HLEDAT
MENU
Zoom F8n

Zoom F8n

Zoom F8n od společnosti s výborným jménem Zoom je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Zoom F8n ve výhodné ceně 20390 Kč

20390 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Mobilní rekordér

 Zoom F8N je přenosný rekordér vhodný pro filmaře, soundesignéry a terénní nahrávky. Kromě skvělého zvuku a osmi kanálů nabízí například hybridní limiter s funkcí look ahead, Zoom AutoMix pro automatické rovnání hladin zvuku neb variabilní vstupy. Pokud se zabýváte mobilním nahráváním, určitě na něj zaměřte pozornost.

Hybridní limiter zajistí ochranu před nežádoucím zkreslením vašich stop. Zoom F8N nahrává se zpožděním jedné milisekundy, během níž limiter včas zachytí nebezpečný výkyv v hlasitosti. Funkce se dá použít na všech osmi kanálech, s nastavením 10 nebo 20 dB headroomu. Veškeré stopy tak budou vždy nahrané naprosto čistě a v post produkci vás ničím nepřekvapí.

Mikrofonní předzesilovače mají vynikající poměr signálu od šumu (-127 dBu EIN), takže nebudou terénní nahrávky zatěžovat dalšími nežádoucími nečistotami. Navíc disponují gainem až 75 dB a všem lze nastavit mikrofonní nebo linkovou vstupní úroveň.

Funkce Zoom AutoMix je virtuální asistent, který automaticky srovná hladiny mixu tak, aby potlačil ambientní zvuk. Díky tomu se plně můžete soustředit na vyvážené nahrávky.

Time kód je v Zoom F8N pevná jako skála, takže ho jen tak nic nerozhází. Tepelně vyvážený krystalový oscilátor (TCXO) generuje kód s přesností 0.2 ppm a zajistí perfektní synchronizaci napříč platformami.

Rekordér zvládne zároveň nahrávat na SD kartu i přes USB, což se hodí například pro živé vysílání. Pokud si své nahrávky rádi pojistíte, vložte dvě SD/SDHC/SDXC karty a zaznamenávejte zvuk simultánně.

Mezi další vynikající funkce této záznamové stanice patří možnost napájení pomocí battery packů, osmi AA baterií nebo přiloženého adaptéru, bezpečnostní nahrávání prvních čtyř stop na zbylé čtyři stopy s různým nastavením úrovní a limiteru nebo funkce Pre-

Record, která zaznamená vše ještě 6 vteřin před tím, než zmáčknete červené tlačítko.

Sluchátkový monitoring je velmi flexibilní a nabízí digitální gain boost pro minimalizaci přeslechů a comb filteringu i možnost nasměrovat audio jen do levého nebo pravého kanálu (pre i post fader). Sluchátka můžete také přepnout na mono signál nebo si do nich nechat poslat varovný tón upozorňující na docházející baterie.

Samozřejmostí je možnost dálkového ovládání přes iOS aplikaci přes protokol Bluetooth LE. Pomocí mobilu nebo tabletu máte přístup k mixu, nastavení panoramy i transportním tlačítkům. Přes aplikace můžete dokonce spravovat informace a metadata jednotlivých souborů.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Zoom F8n
Výrobce:
SKU:
4515260019052

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18309
produktů
624
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz