HLEDAT
MENU
Yamaha Montage 7

Yamaha Montage 7

Yamaha Montage 7 od značky Yamaha - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Yamaha Montage 7 za bezkonkureční cenu 83690 Kč

83690 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Syntezátor

 Hudba v pohybu

Vítejte v nové éře firmy, která světu přinesla syntezátory řady DX a MOTIF.

MONTAGE je dalším milníkem s propracovaným dynamickým ovládáním, masivními možnostmi tvorby zvuku a efektivním pracovním prostředím.

Jádro Motion Control Synthesis Engine

Motion Control Synthesis Engine sjednocuje a ovládá dvě kultovní zvuková jádra: AWM2 (s vysoce kvalitními průběhy waveform a subtraktivní syntézou) a FM-X (moderní podobu čisté frekvenčně modulační (FM) syntézy). Tato dvě jádra lze v nástrojích řady MONTAGE libovolně zónovat a vrstvit do osmi partů v jednom nastavení Performance.

Ovládejte MONTAGE v režimu Performance pomocí Motion Control: vysoce programovatelné ovládací matice pro vytváření hlubokých, dynamických a úžasně expresivních zvuků. Díky Motion Control můžete vytvářet nové zvuky, které by na předchozích hardwarových syntezátorech nebyly možné.

Propracované dynamické ovládání

Hudba je expresivní. MONTAGE přidává novou úroveň expresivity se svým zvukovým jádrem Motion Control Synthesis Engine. Toto jádro má k dispozici celou řadu metod pro interaktivní směřování vaší kreativity při hledání vašeho vlastního unikátního zvuku.

Ovladač Super Knob

Vytvářejte dynamické změny zvuku, od zcela radikálních až po úplně jemné, díky ovladači Super Knob. Super Knob dokáže řídit několik parametrů najednou, takže výsledkem může být úplně cokoliv si dokážete představit.

Například: změňte vaši pozici posluchače od pozice přímo za nástrojem na pozici v zadní řadě koncertního sálu. Nebo zcela radikálně změňte charakter nastavení Performance od jemného atmosférického až na výrazně rytmické.

Ovladač Super Knob lze přiřadit také ke druhému pedálovému ovladači FC7, abyste mohli snadno manipulovat se zvukem, když hrajete oběma rukama.

Motion SEQ

Motion Sequences jsou v tempu synchronizované, kompletně programovatelné řídící sekvence, které lze přiřadit k prakticky jakémukoliv syntezátorovému parametru a objevit tak zcela nový kreativní způsob programování zvuku.

Pro Motion Sequences jsou na ovládacím panelu také vyhrazeny speciální ovladače, díky čemuž je změna parametrů a manipulace s nimi v reálném čase velice snadná a výsledkem je neuvěřitelná interaktivita a expresivita.

Funkce Envelope Follower

Funkce Envelope Follower převádí audio do řízeného zdroje pro ovládání téměř jakéhokoliv syntezátorového parametru. Například bicí smyčka může řídit parametry efektu pro cool rytmy nebo nahrávka hlasu může ovládat různé parametry pro hlasový vokodér apod. Jako řídící audio signál lze použít i naživo v reálném čase přiváděný signál na A/D vstup.

Masivní možnosti tvorby zvuku

MONTAGE nabízí dvě legendární zvuková jádra, která byla zmodernizovaná pro úžasné přehrávání a komplexní tvorbu zvuku.

AWM2

Jde o vlastní technologii Yamaha pro kompresi a přehrávání zvuku. AWM2 umožňuje velice vysokou kompresi bez ztráty zvukové kvality pro bezkonkurenčně realistickou reprodukci zvuku.

128-hlasů stereo polyfonie

Zažijte bohatý stereo zvuk bez obav z překročení dostupné polyfonie.

Waveform kapacita

MONTAGE je vybaven téměř 10x větší waveform kapacitou než MOTIF XF, díky čemuž může nabídnout více samplů na jednotlivé nástroje pro neuvěřitelně realistický zvuk plný jemných nuancí.

Vestavěná Flash paměť

MONTAGE obsahuje 1.75 GB uživatelské flash paměti s rychlým přístupem pro čtení/zápis pro vaše vlastní samply nebo knihovnu syntetických zvuků z webových stránek yamahasynth.com.

FM-X

Úžasně propracované čistě syntezátorové jádro, které dokáže produkovat klasické zvuky 80. let nebo špičkový EDM zvuk s neuvěřitelným dynamickým rozsahem, silou a věrností. MONTAGE nabízí 8-operátorovou architekturu FM syntézy a 128-hlasou polyfonii pro masivní řadu možností tvorby zvuku.

Každý nástroj potřebuje mít skvělý obsah, aby dokázal inspirovat vaši kreativitu. MONTAGE nabízí širokou škálu úžasných zvuků, jako například zcela nové prémiové koncertní křídlo Yamaha CFX, detailně zpracované nové smyčcové a dechové nástroje a navíc také obsah z rodiny zvuků DX a TX, to vše zmodernizované pro plné využití výhod zvukového jádra Motion Control Synthesis Engine.

Kompatibilita

MONTAGE je přímo kompatibilní se zvuky z řady Motif XF. Yamaha vyvíjí FM konvertor, aby zajistila také kompatibilitu se zvuky DX7.

Bösendorfer Piano

Jako součást zvukové výbavy nástrojů řady MONTAGE Yamaha hrdě představuje úžasný zvuk prémiového koncertního křídla Bösendorfer Imperial.

Efekty

Od reverbů s vysokým rozlišením až po neuvěřitelně detailní Virtual Circuit Modeling (VCM) efekty přichází řada MONTAGE vybavena výkonnými DSP inovacemi zaměřenými na to nejdůležitější – a to je zvuková kvalita. Použijte efekty jako například Beat Repeat, Vinyl Break nebo Bit Crusher a získejte moderní EDM zvuk. Pro moderní zvuk můžete přidat také kompresor. Nebo můžete jít směrem retro zvuku s vintage efekty jako jsou například Analog Delay, VCM Phaser nebo různé simulace zesilovačů. Klavíristi jistě ocení speciální efekty zaměřené na klavír, jako je Damper Resonance pro vysoce realistický zážitek ze hry na piano a HD reverby, které dodají jakémukoliv vašemu vystoupení prostor.

Čistě analogový obvod

MONTAGE nabízí profesionální symetrické výstupy s funkcí “Pure Analog Circuit” (PAC) – čistě analogový obvod. PAC zlepšuje kvalitu signálu po převodu z digitálního na analogový pro čistou harmonickou reprodukci a lepší frekvenční odezvu. Výsledkem je výstup, který dokáže reprodukovat interní obsah MONTAGE expresivněji s mnohem větší silou a jasností.

Efektivnější pracovní prostředí

Jak chcete integrovat váš nástroj do vašeho systému? Jak si chcete organizovat vestavěný obsah v nástroji? Jak chcete ovládat nástroj během hraní? MONTAGE vám odpoví na tyto otázky se svým efektivnějším pracovním prostředím.

USB Audio/MIDI konektivita

Připojte MONTAGE k vašemu počítači pomocí jednoho USB kabelu a zaznamenejte každou nuanci vaší kreativity do vašeho DAW softwaru. Výkonný USB ovladač v nástroji MONTAGE dokáže jako digitální audio signál posílat 16 kanálů a přijímat 3 kanály ve stereu s rozlišením 24 bit/44,1 kHz. A to z/do vašeho počítače nebo iOS zařízení (MONTAGE je plně kompatibilní, není potřeba žádný speciální ovladač!). Nepotřebujete tedy ani žádné další hardwarové zařízení pro propojení a nahrávání!

USB propojení samozřejmě nabízí také kompletní MIDI podporu na 16 kanálech.

* MONTAGE podporuje vzorkovací frekvenci až 192 kHz.

SSS (Seamless Sound Switching)

Seamless Sound Switching (SSS), tedy plynulé přepínání zvuků, vám umožní měnit nastavení performance plynule bez nežádoucích useknutých efektů nebo obálek zvuku. Toto je skvělé při živých vystoupeních, kdy skončíte jednu skladbu a začínáte hrát hned další bez přestávky.

* Tato funkce je dostupná pouze u nastavení performance, které mají maximálně 8 partů.

A/D vstup

Díky A/D vstupu můžete externí audio signál nechat projít přes interní efektovou jednotku DSP v nástroji. Vezměte mikrofon, kytaru nebo jiný linkový zdroj signálu, připojte ho a nechte signál zpracovat interními efekty.

Tento zdroj signálu můžete využít dokonce k funkcím Envelope Follower nebo Sidechain pro skutečně unikátní zvuk.

Fyzické ovládání

Dotykový displej

Osm otočných ovladačů a faderů s LED indikací

MONTAGE nabízí komplexní sadu fyzických ovladačů pro intuitivní tvorbu hudby a zvuku.

Dotykový displej

Volte a měňte parametry přímo pomocí nového barevného dotykového displeje.

Osm otočných ovladačů a faderů s LED indikací

Poziční LED vedle faderů ukazují přímo jejich pozici a usnadňují tak ovládání a nastavování mixu.

Klaviatura

MONTAGE je dostupný ve třech různých konfiguracích:

- MONTAGE6 a 7 nabízí prémiovou polovyváženou syntezátorovou klaviaturu FSX s tlakovou citlivostí (aftertouch) a rozsahem 61, respektive 76 kláves.

- MONTAGE8 nabízí plný klavírní rozsah 88 kláves, s plně vyváženou klaviaturou Balanced Hammer (BH) s tlakovou citlivostí (aftertouch). Ta zajišťuje přirozený odpor pro každou klávesu na klaviatuře a je ideální pro hraní různými zvuky, od akustického piana, přes elektrické piano, syntetické zvuky až po varhany a mnoho dalších!

Funkce LIVE SET

Funkce Live Set vám umožní organizovat vaše nastavení Performance tak, jak je chcete mít – bez nutnosti je kopírovat, měnit pořadí nebo přejmenovávat. Pokud je zvoleno konkrétní nastavení Performance, tak si jej můžete snadno registrovat do režimu Live Set. Je to skvělá funkce pro živou hru na pódiu, nebo pokud si chcete jen jednoduše vytvořit vaše vlastní organizační schéma pro různá nastavení Performance.

Funkce Direct Control Assignment

Funkce Direct Control Assignment přiřadí ovladače dotykem na tlačítko. Jednoduše si zvolíte parametr, stisknete tlačítko Direct Control Assignment a pohnete s ovladačem, kterým chcete daný parametr nastavovat. Je to tak snadné!

Cubase AI součástí balení

MONTAGE přichází v balení s programem Cubase AI, což je profesionální hudební produkční aplikace od firmy Steinberg, která nabízí integrované nahrávání a editaci.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Yamaha Montage 7
Výrobce:
SKU:
4957812590402

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18867
produktů
627
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz