HLEDAT
MENU
Vox Mystic Edge

Vox Mystic Edge

Vox Mystic Edge od společnosti s předním postavením na trhu Vox je k dostání teď opravdu levně. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Vox Mystic Edge - nyní pořídíte za 4090 Kč

4090 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kytarový efekt

 Pedálové efekty z řady Vox Valvenergy nabízí díky výhodám moderních vakuových elektronek Nutube zvuk a odezvu reálných lampových zesilovačů. Konkrétně krabička Mystic Edge věrně replikuje zvuk a feel legendárního aparátu Vox AC-30. Ovladače přesně kopírují design předzesilovačů kytarových aparátů, takže můžete pracovat s třípásmovým ekvalizérem, potenciometry určujícími výstupní hlasitost a míru gainu/overdrive a přepínačem Bright.

Další velkým plusem pedálů ze série Valvenergy jsou tři volitelné režimy, kdy je můžete používat jako klasické kytarové efekty zapojené před aparátem (Standard), nebo jako samostatné preampy. V režimu Preamp s linkovou úrovní výstupního signálu tak pedály zapojíte do smyčky aparátu (Return) nebo vstupu koncového zesilovače, v modu Cab-Sim se simulací kabinetu zapojíte pedál přímo do mixpultu či zvukovky pro přímé nahrávání do DAW. Pomocí stereo kabelu (jack 3,5 mm TRS) můžete přes konektor Link propojit dva efekty z řady Valvenergy a používat je jako dva nezávislé kanály (přepnutím pedálu se druhý okamžitě vypíná).

Všechny pedály z řady Valvenergy mají analogové obvody s 9V napájením vnitřně zesíleným na 15V. Díky tomu jsou schopné nabídnout větší headroom a dynamičtější zvuk. Čtveřici krabiček dále spojuje jednoduchý, ale dotažený, design, OLED display, který poskytuje vizuální indikaci zvuku a zapojení v režimu buffered bypass. K napájení efektů slouží 9V adaptér nebo 9V baterie. Odběr pedálu odpovídá 95 mA.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Vox Mystic Edge
Výrobce:
SKU:
4959112198357

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18823
produktů
625
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz