HLEDAT
MENU
Vox Continental 61

Vox Continental 61

Vox Continental 61 od výrobce s mnohaletou tradicí Vox je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Vox Continental 61 - nyní pořídíte za super cenu 25990 Kč

25990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Digitální varhany

 VOX Continental nabízí vynikající zvuky varhan a elektrických i akustických pian, ovládání s rychlým přepínáním mezi jednotlivými zvuky, ekvalizací nebo funkcemi layer a split přizpůsobené pro živé vystupování, vřelý lampový zvuk s vakuovou elektronkou Nutube, polovyváženou klaviaturu i vytříbený vzhled. Dodává se včetně stojanu a volume pedálu, takže dostanete vše, co budete potřebovat pro perfektní vystoupení.

Promyšlené ovládání

Ovládání nabízí možnost rychlého přepnutí zvukových bank Organ, E. Piano, Piano a Key/Layer, aniž byste se museli nořit do hloubek složitých menu. Ovládání ještě usnadňují dotekové pruhy s LED indikací, které fungují v závislosti na zvolené sekci. V případě varhan je lze použít jako běžná táhla a modulovat tak zvuk. Dále umožňují nastavení ekvalizace, filtru, EG a dalších parametrů.

Vynikající zvuky

Banka ORGAN obsahuje tři různé zvukové moduly – reprodukci originálního tranzistorového VOX Continental ze šedesátých let (VOX), zvuk dalšího nezapomenutelného modelu z této éry (COMPACT) a věrnou emulaci klasických varhan Korg (CX-3). Všechny zvuky nabízí možnost přidat vibrato/chorus a simulaci rotary speakeru pouhým přepnutím spínače. VOX a CX-3 umožňují rozdělení klaviatury stisknutím jediného tlačítka.

E. PIANO vaše aranže obohatí o tři enginy TINE plné kovových zvuků, REED s vibrujícími píšťalami a FM, který vás vezme zpět do osmdesátých let a jejich soundtracků.

PIANO nabízí rovněž tři enginy – GRAND s výraznou resonancí strun, UPRIGHT pro sušší a kontrolovaný zvuk pianina a E. GRAND se zvukem elektrického křídla, které se neztratí v žádném stylu pop music.

Sbírku doplňuje rejstřík Key/Layer se zvuky vhodnými pro každou příležitost uspořádanými do šesti sekcí – Key, Brass, Strings, Lead, Synth. Other.

Veškeré zvuky lze vyšperkovat pomocí efektové jednotky obsahující oblíbené a skvěle zpracované efekty jako chorus, flanger, phaser, comp, drive a wah.

Lampová vřelost

Aby zvuku nechyběla vřelost a průraznost, je piano osazeno vakuoovou elektronkou KORG Nutube, která zvuku zajistí jemné nakreslení s bohatými harmoniemi a „tloušťku“, kterou nevyrobíte pomocí žádné digitální emulace.

Nechybí polovyvážená klaviatura bez hran, která umožňuje oblíbené technika jako glissanda a trioly. Její dynamická odezva se dá navíc plynule nastavit pomocí otočného potenciometru. Samozřejmostí je možnost rychlého vyvolání šestnácti scén (4 ve čtyřech bankách, možnost ukládání na USB flash paměť).

VOX Continental se dodává včetně praktického stojanu (ST-Continental), který umožňuje snadné nastavení výšky nebo náklonu nástroje a volume pedálu (V861) pro kontrolu hlasitosti nebo zabudovaného kvákadla.

VOX Continental je univerzální piano s vynikajícími varhanními zvuky a snadným ovládáním, díky němuž pro vás bude každé vystoupení naprostou hračkou.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Vox Continental 61
Výrobce:
SKU:
4959112141551

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18303
produktů
624
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz