HLEDAT
MENU
Tama Superstar Classic Exotic Gloss Lacebark Pine Fade

Tama Superstar Classic Exotic Gloss Lacebark Pine Fade

Tama Superstar Classic Exotic Gloss Lacebark Pine Fade od tohoto skvělého výrobce Tama . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Tama Superstar Classic Exotic Gloss Lacebark Pine Fade aktuálně v akci od 37770 Kč

37770 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bicí souprava

 Bicí Tama Superstar již po více než čtyřicet let platí za zaručený standard přelomového designu, skvělé výrobní kvality a jedinečného zvuku. Model Superstar Classic spojuje tyto výjimečné vlastnosti, přichází však zároveň s novou, dostupnější cenou, které bylo možné docílit zjednodušením konstrukce – inspirací byly vintage soupravy ze 60. a 70. let a použití inovovaného hardwaru řady Classic.

Všechny korpusy této sedmiprvkové soupravy jsou celojavorové, poctivý základ tvoří basový buben o rozměru 22 x 16 palců, lepený z osmi vrstev výběrového javoru o síle 7 milimetrů. Doplňují jej tři tomy s rozměry 8 x 6, 10 x 7 a 12 x 8 palců, dva floor tomy s rozměry 14 x 12 a 16 x 14 palců, a snare bubínek 14 x 6,5 palce. K výrobě těchto korpusů bylo použito šest vrstev javoru o síle 5 milimetrů. Prvotřídní materiál i jeho perfektní zpracování zajišťují maximální rezonanci a bohatý, plný a silný zvuk.

Pro uchycení byl použit systém Star-Mount, speciálně vyvinutý ke zvýšení rezonance a ideálnímu přenosu vibrací. Nové Low-Mass mušle byly také navrženy přímo pro řadu Superstar Classic, jejich kompaktní velikost zmenšuje plochu kontaktu s korpusem, což má velmi příznivý vliv na výsledný zvuk.

Vyrovnaný a průrazný zvuk zajišťují továrně natažené blány Power Craft II, tlumící kroužky na blanách k basovému bubnu navíc eliminují nutnost dodatečného tlumení. Součástí bicích jsou také držáky tomů MTH600 a MC69.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Tama Superstar Classic Exotic Gloss Lacebark Pine Fade
Výrobce:
SKU:
HN224910

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
19039
produktů
628
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz