HLEDAT
MENU
Strymon Compadre

Strymon Compadre

Strymon Compadre od této značky Strymon je k dostání výhodně. Získejte tento produkt bezpečně online. Strymon Compadre právě nyní za skvělou cenu 8270 Kč

8270 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kytarový efekt

 Od snímačů, elektronek po reproduktory – elementů, které mají vliv na výsledný zvuk, je spousta a můžete je obměňovat donekonečna. Nebo si pořídit pedálový efekt Compadre americké značky Strymon a zjistit, že už všechno potřebné máte.

Compadre je špičkový kompresor a booster, který poskytne zvuku vaší kytary či baskytary analogovou kompresi v ryzí studiové kvalitě. Vstupní Class JFET obvod, čistě analogová komprese a muzikálně nastavený analogový obvod boosteru dodají vašemu kytarovému/baskytarovému aparátu zvukový lesk zesilovačů/komb modifikovaných špičkovými výrobci butikových aparátů.

Krabička nabízí dva typy komprese - režim Studio poskytne vašemu zvuku vřelou transparentní kompresi rackových zařízení v nahrávacích studiích, pro větší kompresi s maximálním sustainem je ideální druhý mod Squeeze. Auto makeup gain a auto threshold rovná se o starost míň – vše co k nastavení komprese potřebujete je nastavení ovladače Compression a určení množství čistého signálu knobem Dry (paralelní komprese).

Analogová sekce boosteru rovněž nabízí dvě nastavení – čisté zesílení signálu (clean boost) a dirty boost s jemným clippingem známým z pedálů overdrive. Třípolohovým přepínačem Boost EQ (treble, mid, flat) upravíte charakter zvuku tak, aby vždy vynikl, ať už používáte jakoukoliv kombinaci snímačů a zesilovače. Ovladačem Level (-6db až +6dB) optimalizujete výstupní signál pedálového efektu se zbytkem rigu.

Kromě standardních mono vstupů/výstupů tento kompresor nabízí i vstup pro volume pedál (VCA based) a FAV/MIDI vstup, kterým ke kompresoru připojíte externí přepínače (Strymon MiniSwitch, MultiSwitch Plus) nebo MIDI zařízení (s pomocí adaptéru Strymon MIDI EXP Cable). Tímto způsobem můžete ukládat a opět vyvolávat vaše oblíbená nastavení presetů/favorites (Přes MIDI až 300 presetů, přes MultiSwitch Plus 3 presety).

Kompresor je možné nastavit jako true bypass nebo buffered bypass. K napájení slouží přibalený 9V adaptér.

Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Strymon Compadre
Výrobce:
SKU:
HN216520

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
19039
produktů
628
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz