HLEDAT
MENU
PreSonus Studio One 5 Artist

PreSonus Studio One 5 Artist

PreSonus Studio One 5 Artist od předního výrobce PreSonus je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. PreSonus Studio One 5 Artist , zboží pořídíte ted u nás za 2590 Kč

2590 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Software

 Oblíbený DAW software v základní verzi ARTIST nabízí vše, co pro svoji tvorbu potřebujete. Nahrávejte, produkujte, míchejte, masterujte za pomocí jediné intuitivní aplikace. Studio One® 5, se díky svému výkonu a snadnému ovládání rychle stane vašim tvůrčím partnerem, ať už ve studiu nebo na pódiu.

STUDIO ONE 5 - Kreativita bez hranic

Nahrávejte, produkujte, míchejte, masterujte za pomocí jediné intuitivní aplikace. Studio One® 5, se díky svému výkonu a snadnému ovládání rychle stane vašim tvůrčím partnerem, ať už ve studiu nebo na pódiu. Při spuštění programu se na úvodní straně zobrazí všechny důležité informace a jakýsi rozcestník k okamžitému zahájení tvůrčího procesu. Naleznete zde také přehledný seznam všech vašich skladeb, projektů a personalizované uživatelské profily.

Studio One je nástroj, který vás bude provázet od počátečního nápadu až po finální mix, mastering, digitální distribuci i živou produkci. Všechny zažité pracovní postupy můžete snadno přenést na pódium.. TO je skutečná kreativita bez hranic.

Originální drag-and-drop rozhraní

Studio One je průkopníkem „drag and drop“ (přetáhni a pusť), tento styl práce je hlavním principem i v designu verze 5. Zvukové smyčky, virtuální nástroje, plug-in efekty a dokonce i předvolby lze do vaší relace přetáhnout z inovativního prohlížeče. Kopírujte FX řetězce z jednoho kanálu na druhý snadno, pouhým přetažením kurzoru myši. Stejným způsobem převeďte MIDI na audio nebo audio na MIDI. Opět pouhým drag and drop. Se Studio One budete pracovat rychleji než kdykoli předtím, což výrazně usnadní tvůrčí proces.

Koncentrujte se na komponování

Moderní skladatelé potřebují moderní elektronické nástroje pro tvorbu notových zápisů. Nové zobrazení skóre ve Studio One spojuje funkce oceňovaného notačního softwaru PreSonus Notion s výkonem a pokročilými funkcemi Studio One 5. Můžete zobrazit a pracovat hned s několika hlasy najednou, pomocí palety symbolů můžete měnit dynamiku skladby, přidávat trioly, tremola a další již během přehrávání. V hudebním editoru si můžete vybrat hned ze tří zobrazení pro každou stopu. V nabídce je klasické zobrazení notového zápisu, rytmický zápis pro buben a konvenční zobrazení „piano roll“. Možné je ale i zobrazení všech tří stylů zápisu současně, což nabízí unikátní flexibilitu, kterou v digitálním světě až tak často nenajdete.

Produkujte bez omezení

Zapomeňte na pracnou transpozici, střihy, vkládání, kopírovaní a nepřehlednou orientaci ve stopách při použití mnoha nástrojů, či samplů. Nová funkce Scratch Pads, slouží jako „poznámkový blok, či náčrt“, kde si můžete svá aranžmá nejdříve „nanečisto“ vyzkoušet, odložit zde nepoužité stopy, zkoušet si zde alternativní aranže s možností využití všech editačních funkcí jako v základní časové stopě projektu. Vše je možné okamžitě aplikovat do projektu a zpět. Žádný jiný program nenabízí tak pokročilé aranžérské funkce, harmonické editace, inspirující virtuální nástroje a funkce usnadňující psaní skladeb jako Studio One 5. Díky novým vstupům Aux do své palety zvuků snadno zapojíte i vaše hardwarové nástroje jako syntezátory, bicí automaty. Oprašte svou starou TX81Z, či Portastudio a opět užívejte jejich unikátních zvuků se stejnou lehkostí jako u nativních virtuálních nástrojů Studia One.

Analogový zvuk s digitální všestranností

Díky kompletně přepracované sadě zásuvných modulů (plug-ins) a efektů Studio One 5 doslova nakopne zvuk vašich mixů. Jakýkoli plug-in se zkreslením (drive) na vstupní fázi nyní nově obsahuje prostorový modeling analogového charakteru, který vašemu zvuku dodá saturaci a ono slavné „analogové teplo“, kdykoliv je to žádoucí. Unikátní plug-in Studia One Pipeline XT nabídne sbírku oblíbených butikových a vintage analogových signálových procesorů. Vše je snadno použitelné stejně jako jakýkoliv jiný softwarový plug-in. Editor na každém kanálu umožňuje vytvářet složité efektové řetězce. Díky Splitter tool zase můžete provozovat více plug-inů paralelně na jednom kanálu. Mix Engine FX nabízí emulace klasických analogových konzolí, kterými můžete ovlivnit váš mix napříč jednotlivými kanály či na libovolné sběrnici (bus). Nejedná se pouze o jednoduchý stereo bus plug-in, ale o vícezdrojový processing, který přináší zvukové vlastnosti jako je například harmonická saturace vstupního zisku inspirovaná vintage konzolemi.

Masteringujte jako nikdy předtím

Studio One Professional je jediným DAW, který přímo propojuje skladby a stemy s hotovými, již zmásterovanými projekty. Přesuňte mixy nebo zamíchané stemy na Project page k provedení masteringu - ovšem kdykoliv uslyšíte něco, co je třeba změnit či doladit, v rámci jednotlivé skladby, tracku, efektu - snadno skočte zpět do editace skladby a proveďte potřebné úpravy. Revidovaná verze se aktualizuje jediným kliknutím, takže můžete ihned pokračovat v masteringu bez ztráty předchozí práce. Použijte nativní efekty z řady Studio One Native Effects, či své oblíbené plug-iny třetích stran pro finální ekvalizaci, řízení dynamiky a dalších k dosažení profesionálního zvuku. K dispozici je zde také celá sada analytických nástrojů mezi které patří spektrální analýza, zpracování M/S (mid/side), měřáky hlasitosti, fázové korelace a další nástroje pro dodržení všech současných standardů pro moderní digitální distribuci. Masterujte skladby jednotlivě, nebo současně například pro potřeby komplexního hudebního alba. Jakmile budete se svým dílem spokojeni Studio One nabídne export DDP souborů, upload na Soundcloud a PreSonus Sphere, či vypálení na CD nosič a to přímo z programu.

Aux kanály

Oprašte své klasické bicí automaty, MIDI syntezátory, a další externí hardwarové zařízení. Díky novému kanálu Aux může být jakýkoliv externí zdroj zvuku součástí vaší digitální produkce. Aux do konzole Studio One® přivede jakýkoliv externí zvukový zdroj, aniž by bylo nutné vytvářet novou audio stopu, která zatěžuje vaši relaci. Přidejte externí nástroje přímo z prohlížeče Studio One pomocí drag and drop, stopa nástroje a mapované kanály Aux se vytvoří automaticky. Se skutečným hardwarem můžete dále pracovat se stejnou lehkostí, jako s jakýmkoliv jiným virtuálním nástrojem.

Podpora Keyswitch editace a mapování

Key Switch Artikulace má nyní svůj vlastní pruh automatizace. Tvořte a sdílejte vlastní mapy pro své virtuální nástroje, nebo je ukládejte rovnou jako součást předvoleb pro okamžité vyvolání.

Clip Gain Envelopes

Nově přidaná funkce Clip Gain Envelope je perfektním nástrojem pro opravu příliš hlasitých nebo naopak tichých částí audiostopy, aniž by bylo nutné použít kompresor nebo limitér plug-in. Stačí pouze pomocí kurzoru myši označit část vyžadující opravu a jednoduchým vertikálním pohybem nastavit požadovaný zisk (gain) pouze vybrané části audiostopy, bez ovlivnění zbytku. Změny v zisku se projeví okamžitě na zobrazení zvukové křivky, což poskytuje okamžitou vizuální kontrolu nad celkovou úrovní. Clip Gain Envelopes lze použít na libovolně dlouhé pasáže, stejně tak jako na opravu těch nejkratších nežádoucích artefaktů jako jsou klipy, popy a další chyby v signálu. Clip Gain Envelopes nejsou nezávislé na přednastavené úrovni zisku ani na aplikovaných automatizacích útlumu fade in/out. Navíc nemusíte opravovat každou chybu zvlášť, úpravy zisku se v případě potřeby automaticky použijí na všechny stejné části vašeho klipu.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
PreSonus Studio One 5 Artist
Výrobce:
SKU:
HN219375

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18815
produktů
625
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz