HLEDAT
MENU
Nugen Audio Modern Mastering Bundle

Nugen Audio Modern Mastering Bundle

Nugen Audio Modern Mastering Bundle od značky s dobrým jménem Nugen Audio , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Nugen Audio Modern Mastering Bundle právě nyní za bezkonkurenční cenu 6580 Kč

6580 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Software

 Bundle tři pokročilých nástrojů od NUGEN Audio vhodných pro mastering, analýzu zvuku a streamování nahrávek v té nejvyšší možné kvalitě.

Visualizer

Visualizer je vysoce výkonný nástroj od NUGEN Audio, který vám umožní mít maximální kontrolu nad hlasitostí a analyzovat frekvenční rozsah jednotlivých stop, ať už se jedná o stereo, nebo mono zvukový obraz. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s jednoduchou grafikou, speciální algoritmy pro detekci špičky a její případné redukci. Visualizer je vhodný pro studiové nahrávací session, live performance, broadcast, nebo live streamy. Díky tomuto intuitivnímu nástroj se každý track ve vašem projektu prosadí a vy tak maximálně využijete jeho potenciál, zároveň výrazně rozšíříte možnosti vašeho zvukového rozhraní. Visualizer naprosto zboural limity, a vy tak budete moct prozkoumat jednotlivé stopy ještě do větší hloubky nežli kdykoli před tím. Nástroj dále disponuje analyzátorem FFT spektra, Stereo spektogramem a metry zobrazujícími hodnoty v reálném čase s nulovou latencí.

ISL 2st

ISL 2st je druhá generace vysoce výkonného nástroje od NUGEN Audio, který vám umožní mít maximální kontrolu nad hlasitostí jednotlivých stop, ať už stereo, nebo mono. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s jednoduchou grafikou, speciální algoritmy pro detekci špičky a její případné redukci. ISL 2st je vhodný pro studiové nahrávací session, live performance, broadcast, nebo live streamy. Díky tomuto intuitivnímu nástroj se každý track ve vašem projektu prosadí a vy tak maximálně využijete jeho potenciál. Druhá generace ISL naprosto zbourala limity, a vy tak budete moct prozkoumat jednotlivé stopy ještě do větší hloubky nežli kdykoli před tím. Verze ST vám umožní pracovat s Mono/Stereo signálovým výstupem, což využijete především při hudební produkci a mixu.

Master Check

Master Check je vysoce výkonný nástroj od NUGEN Audio, který vám umožní produkovat vaši hudbu v té nejvyšší možné kvalitě a bez komprese či normalizaci hlasitosti streamovacích aplikací a portálů. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s jednoduchou grafikou a metry pro maximální kontrolu nad hlasitostí. Master Check je vhodný pro studiové nahrávací session, mix a finální mastering. Díky tomuto intuitivnímu nástroj se vaše songy dostanou k posluchači ve skvělé zvukové kvalitě plné dynamiky a šťávy.

O NUGEN Audio

Světová jména v postprodukci, hudbě a broadcastu používají oceněné nástroje pro měření, korekci, vyrovnání hlasitosti, mixování, mastering, sledování a analýzu zvuku od značky NUGEN Audio. Pro zvukové profesionály nabízejí produkty společnosti NUGEN Audio špičkovou věrnost a neomezenou kreativitu v každé situaci a poskytují přímý a intuitivní způsob práce se zvukem. Nástroje této společnosti usnadňují poskytování vysoce kvalitního a kompatibilního zvuku, šetří čas, snižují náklady a zachovávají tvůrčí proces.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Nugen Audio Modern Mastering Bundle
Výrobce:
SKU:
HN218002

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18823
produktů
625
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz