HLEDAT
MENU
Nugen Audio Loudness Toolkit 2.8

Nugen Audio Loudness Toolkit 2.8

Nugen Audio Loudness Toolkit 2.8 od tohoto výrobce Nugen Audio lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Nugen Audio Loudness Toolkit 2.8 - nyní získáte od 23990 Kč

23990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Software

 Bundle tři pokročilých nástrojů od NUGEN Audio vhodných pro produkci silného a spolehlivého zvuku s intuitivními funkcemi pro normalizaci hlasitosti a získání co nejkvalitnějšího zvuku od klasického stereofonního obrazce až po 7.1.2 kanálový prostorový zvuk známý z filmové post-produkce. Tato verze obsahuje nové vylepšené verze oblíbených pluginů

VisLM

VisLM je vysoce výkonný nástroj od NUGEN Audio, který vám umožní mít maximální kontrolu nad hlasitostí jednotlivých stop, ať už se jedná o stereo, nebo mono zvukový obraz. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s jednoduchou grafikou, speciální algoritmy pro detekci špičky a její případné redukci. VisLM je vhodný pro studiové nahrávací session, live performance, broadcast, nebo post/filmovou produkci. Díky tomuto intuitivnímu nástroj se každý track ve vašem projektu prosadí a vy tak maximálně využijete jeho potenciál. VisLM naprosto zboural limity, a vy tak budete moct prozkoumat jednotlivé stopy ještě do větší hloubky nežli kdykoli před tím. Tento nástroj podporuje formáty prostorového zvuku až do 7.1.2 a také je plně kompatibilní s konzolemi Playstation a Xbox One.

ISL 2

ISL 2 je druhá generace vysoce výkonného nástroje od NUGEN Audio, který vám umožní mít maximální kontrolu nad hlasitostí jednotlivých stop, ať už stereo, mono, nebo prostorový zvuk. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s jednoduchou grafikou, speciální algoritmy pro detekci špičky a její případné redukci. ISL 2 je vhodný pro studiové nahrávací session, live performance, broadcast, nebo live streamy. Díky tomuto intuitivnímu nástroj se každý track ve vašem projektu prosadí a vy tak maximálně využijete jeho potenciál. Druhá generace ISL naprosto zbourala limity, a vy tak budete moct prozkoumat jednotlivé stopy ještě do větší hloubky nežli kdykoli před tím. Verze ST vám umožní pracovat s Mono/Stereo signálovým výstupem, což využijete především při hudební produkci a mixu. ISL 2 vám umožní pracovat s prostorovým zvukem až 7.1, což využijete především v post/filmové produkci.

LM-Correct 2

LM Correct druhé generace je vysoce výkonný nástroj od NUGEN Audio vhodný pro jedinečnou, okamžitou a bezproblémovou cestou ke zvuku s vyváženou hlasitostí, což vám zásadně ušetří čas při mixu a předejdete i někdy nákladným chybám. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s grafickým displejem, True Peak korekci, metry zobrazující hlasitost v reálném čase s minimální latencí, nebo automatické nástroje pro repasované audio záznamy a reverzované zvuky. LM Correct dále nabízí nástroj pro úpravu prostorových mixů v rozlišení až 7.1.2, se kterým se můžete setkat u Dolby Atmos Bed Tracků.

Rozšíření o DynApt

DynApt rozšířením vám nabídne zhuštěné a rozsáhlé textové i grafické editory, nebo vysoce výkonné nástroje pro snížení dynamiky zvuku a nejasností vzniklých několikanásobnými úpravami při kolektivní post-produkci. Toto rozšíření umožňuje cílení LRA a přepracování dynamického obsahu, identifikuje a respektuje přechody při zachování srozumitelnosti dialogu a zjednodušuje adaptaci celovečerních filmů pro TV, TV pro web a rádio pro podcast.

O NUGEN Audio

Světová jména v postprodukci, hudbě a broadcastu používají oceněné nástroje pro měření, korekci, vyrovnání hlasitosti, mixování, mastering, sledování a analýzu zvuku od značky NUGEN Audio. Pro zvukové profesionály nabízejí produkty společnosti NUGEN Audio špičkovou věrnost a neomezenou kreativitu v každé situaci a poskytují přímý a intuitivní způsob práce se zvukem. Nástroje této společnosti usnadňují poskytování vysoce kvalitního a kompatibilního zvuku, šetří čas, snižují náklady a zachovávají tvůrčí proces.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Nugen Audio Loudness Toolkit 2.8
Výrobce:
SKU:
HN218000

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18823
produktů
625
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz