HLEDAT
MENU
Nugen Audio Focus Elements

Nugen Audio Focus Elements

Nugen Audio Focus Elements od skvělé značky Nugen Audio je k dostání teď opravdu levně. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Nugen Audio Focus Elements nyní za 2650 Kč

2650 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Software

 Bundle tři výkonných nástrojů od NUGEN Audio vhodných pro vylepšení stereofonního zvuku, správu basů, nebo korekci jednotlivých stop.

Monofilter Elements

Monofilter Elements je vysoce výkonný zjednodušený nástroj od NUGEN Audio, který přinese basovým frekvencím jasný konkrétní zvuk s téměř nulovým zkreslením. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s grafickým displejem a pohybujícími se křivkami v reálném čase, nástroje pro analýzu stereo prostřední, lineární frázování. Monofilter Elements je vhodný pro mix a mastering

Stereoplace Elements

Stereoplace Elements je vysoce výkonný zjednodušený nástroj od NUGEN Audio, který vám umožní detailní úpravu frekvenčního pásma jednotlivých stop, harmonické zachycení a vytvoření dynamické zpětné vazby. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s grafickým displejem a pohybujícími se křivkami v reálném čase. Stereoplace Elements je vhodný pro mixování, mastering, ale i live performance a samozřejmě studiové nahrávací session.

Stereoizer Elements

Stereoizer Elements je vysoce výkonný zjednodušený nástroj od NUGEN Audio, který vám umožní detailní úpravu stereo obrazu včetně jeho šířky, hloubky, výkonu a dynamického feedbacku. K dispozici budete mít přehledný ovládací panel s grafickým displejem, nástroj pro sken stereo obrazu a restaurování zvuku. Stereoizer Elements je vhodný pro mixování, mastering, ale i live performance a samozřejmě studiové nahrávací session.

O NUGEN Audio

Světová jména v postprodukci, hudbě a broadcastu používají oceněné nástroje pro měření, korekci, vyrovnání hlasitosti, mixování, mastering, sledování a analýzu zvuku od značky NUGEN Audio. Pro zvukové profesionály nabízejí produkty společnosti NUGEN Audio špičkovou věrnost a neomezenou kreativitu v každé situaci a poskytují přímý a intuitivní způsob práce se zvukem. Nástroje této společnosti usnadňují poskytování vysoce kvalitního a kompatibilního zvuku, šetří čas, snižují náklady a zachovávají tvůrčí proces.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Nugen Audio Focus Elements
Výrobce:
SKU:
HN217982

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18823
produktů
625
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz