HLEDAT
MENU
Electro-Harmonix Pitch Fork Plus

Electro-Harmonix Pitch Fork Plus

Electro-Harmonix Pitch Fork Plus od dodavatele se skvělou pověstí Electro-Harmonix je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Electro-Harmonix Pitch Fork Plus - nyní pořídíte za super cenu 4230 Kč

4230 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kytarový efekt

 Pedálový efekt Pitch Fork Plus od americké značky Electro-Harmonix (EHX) je dvoukanálový polyfonní Pitch Shifter/Harmonizér, který dokáže na obou kanálech transponovat ladění nástroje v rozsahu tří oktáv (+/-) v různých transpozičních intervalech včetně rozladění o +/- 99 centů. Díky dobrému trackingu, organickému zvuku a širokým možnostem nastavení zvukových modulací se jistě stane jasnou volbu pitch shifteru/harmonizéru nejednoho kytaristy.

Pitch Fork Plus nabízí tři hlavní ovladače krabičky určují hlasitost Dry/Wet signálu a obou kanálů, dva výstupy (Main a Aux) s celou řadou možností routingu signálu, 10 továrních presetů plus schopnost jednoduše uložit a znovu vyvolat až 100 uživatelských presetů, dva footswitche, kdy Bypass přepíná mezi efektem a buffered bypass režimem, User footswitch je programovatelný a lze k němu přiřadit řadu pokročilých funkcí jako např. Jump (vrstvení presetů v rámci jednoho řetězce), vstup pro externí Expression pedál s možností ovládání široké škály parametrů ve třech submenu (Frequency, Glissando, Volume), vstup pro externí nožní přepínač (EHX Triple Foot Controller nebo Digitech FS3X), kterým lze měnit mody, vyvolávat presety a listovat submenu, a v neposlední řadě 8 modů, tj. 8 tlačítek na ovládacím panelu pedálu, kterými nastavíte charakter efektových modulací a celkově nastavíte „workflow“ krabičky (tj. routing signálu, transpozici ladění, parametry a nastavení submenu externích pedálů, programování funkcí přepínače User, určení Latch nebo Momentary modu Bypass switche, editace pokročilých modulací v režimu X-MOD).

Veškerá elektronika pedálu je zasazena v odolném kovovém šasi. K napájení slouží přibalený 9V adaptér.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Electro-Harmonix Pitch Fork Plus
SKU:
HN214922

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
19039
produktů
628
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz