HLEDAT
MENU
Boss RE-20

Boss RE-20

Boss RE-20 od této přední společnosti Boss je k dostání teď opravdu levně. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Boss RE-20 za výhodnou cenu 6090 Kč

6090 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kytarový efekt

 Boss RE-20 Space Echo představuje digitální reinkarnaci populárního analogového páskového echa RE-201, který vyráběla značka Roland mezi lety 1974 a 1990. Nová, digitální, verze nejen, že zdařile simuluje prostorovost zvuku analogového páskového echa, ale používá i identický způsob ovládání jednotlivých parametrů - pokud jste byli zvyklí na práci s RE-201, pak zcela plynule bez nutnosti seznamování přejdete na RE-20.

Nejdůležitějším ovladačem je bezpochyby potenciometr Mode Selector nabízející dvanáct různých režimů, ve kterých se můžete pohybovat. Jedná se o kombinaci klasických efektů reverb, echo a delay, jejichž podobu můžete dále tvarovat pomocí příslušných potenciometrů a pohybovat se jak ve vodách tradičnějších, transparentnějších, zvuků, tak i v sonických hlubinách echa nekonečného vesmíru. Ovladače umístěné v levé části určují hlasitost efektů reverb a echo a počet opakování a intenzitu (saturaci) efektu. Dvoupásmový ekvalizér (Bass, Treble) stanovuje charakter tónu efektové modulace, tj. neovlivňuje dry signál. Hlasitost vstupního dry signálu nastavíte potenciometrem Input Volume.

Dva nožní spínače Space Echa slouží k aktivaci (vypnutí/zapnutí) pedálu a k ovládání funkce Tap Tempo, kdy jednoduše vyťukáte požadovanou kadenci (delay time) efektové modulace. Dva vstupy a výstupy efektu umožňují mono i stereo zapojení. Externím expression pedálem lze ovládat funkce Repeat Rate a Intensity, tj. počet opakování a intenzitu (saturaci) efektu.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 6x 9V baterie nebo 9V adaptér.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Boss RE-20
Výrobce:
SKU:
4957054403706

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18873
produktů
627
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz