HLEDAT
MENU
Behringer B1031A

Behringer B1031A

Behringer B1031A od známého předního výrobce Behringer . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Behringer B1031A výhodně za super cenu 6950 Kč

6950 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Aktivní studiový monitor

 Aktivní studiový monitorů B1031A je vhodný pro domácí nahrávací studia, milovníky hudby nebo hráče na syntezátory či jiné klávesové nástroje. Monitory disponují krystalicky čistým zvukem s téměř nulovým zkreslením a kevlarovým wooferem, jsou tedy ideálním prostředkem pro kritický poslech nebo mix vašich nových nahrávek.

Léta výzkumu a vývoje

V průběhu uplynulých dvou let se náš tým výzkumu a vývoje vydal na misi s cílem vytvořit „dokonalý“ studiový monitor. Vzhledem k tomu, že TRUTH B2031A byl již průmyslovým standardem, naši zvukoví konstruktéři se rozhodli u něj začít a posoudit, jak daleko by mohli posunout dosavadní hranice. Vyzkoušeli širokou škálu měničů a konstrukcí ozvučnic společně se stávajícími a vznikajícími technologiemi. Když se veškerý prach usadil, rozhodli se model B1031A osadit 1" výškovým měničem s ultravysokým rozlišením s kopulovou membránou a 8" basovým měničem o dlouhém zdvihu s kevlarovou membránou.

Proč Kevlar?

Jsme rádi, že se ptáte. Kevlar vykazuje mimořádný poměr pevnosti a hmotnosti, proto se také používá v neprůstřelných vestách. Kevlar dodává našemu LF měniči sílu zpracovávat extrémně vysoké úrovně energie požadované pro nezkreslené a tělem otřásající basy. A kevlarové membrány mohou vzhledem ke své velmi nízké hmotnosti reagovat mnohem rychleji než membrány papírové, což je důležité nejen pro zachování integrity basového obsahu, ale také kritické pro přesnost a rozlišení středového pásma. Naše kevlarové měniče reprodukují i nejjemnější detaily pásma nízkých kmitočtů bez narušení středového pásma.

Výkon pro lidi

Vytvoření studiového monitoru této třídy obnáší o pořádný kus více, než jen vtěsnání „neprůstřelného“ basového měniče a technicky dokonalého výškového měniče do atraktivní skříňky. Obnáší to též výkon – a ne malý! Mnohem důležitější je fakt, že tento výkon je nutno přizpůsobit individuálním vysokofrekvenčním a nízkofrekvenčním měničům. Zatímco někteří z našich konkurentů se spokojí s vtěsnáním libovolných reproduktorů, které jim leží v dílně, do narychlo navržených skříněk a poté přidají sadu pro zesilovač typu „jedna velikost padne všem“, my stavíme každou jednotlivou součást od samých základů. My do každého reproduktoru B1031A umisťujeme 75W technologii pro bi-amping (včetně aktivní výhybky s časovou a fázovou korekcí), čímž je zajištěno, že budete mít k dispozici obrovské výkonové rezervy potřebné k jejich opravdu divokému vybuzení.

Navrženo pro provoz ve vašem prostředí

Ideálním prostředím pro poslech je místnost, která je „plochá“, bez nadměrných odrazů (ozvěn) i nadměrných pohlcení (tlumených zvuků). Avšak vzhledem k tomu, že všechny místnosti nejsou akusticky stejné, monitory TRUTH jsou navrženy tak, aby plnily svou funkci v široké škále situací. Monitory jsou opatřeny přepínači umožňujícími přizpůsobení nízkofrekvenční a vysokofrekvenční charakteristiky monitoru optimální výkonnosti specifické pro vaše poslechové prostředí.

Kriticky důležité je také umístění. Reproduktory by ideálně měly být umístěny v dostatečné vzdálenosti od stěn, aby bylo zaručeno řádné podání basů. Žádné obavy, monitory B1031A jsou vybaveny přepínači kompenzace akustiky místnosti, čímž je lze umístit ke stěnám nebo i do rohů. Stěny mají sklon ke podporování nízkofrekvenčních složek, rohy zvýrazňují basy ještě silněji, monitory TRUTH však lze vyladit na míru pouhým nastavení jednoho či dvou přepínačů tak, aby poskytovaly věrohodnou basovou odezvu podle vaší situace.

Široký „sweet spot“ nezpůsobující únavu

Zatímco některé z našich konkurenčních studiových monitorů vykazují úzce soustředěný „sweet spot“ (optimální místo poslechu u páru reproduktorů), náš vlnovod je navržen tak, aby vytvářel mnohem hojnější a širší poslechovou zónu. Znamená to, že v tomto jediném místě, kde vše zní dokonale, nebude vyšlapána díra do koberce. Uvnitř stereofonního obrazu máte volný pohyb k nalezení ideálního bodu pro citlivé pozice nástrojů a efektů.

Nepocítíte ani újmu vlivem „monitorového únavového syndromu“, problému, který vzniká z dlouhodobého poslechu obsahu s pronikavými vyššími středy a výškami – celkem významný argument pro všechna celonoční míchací sezení, která dávají zabrat vašim nervům.

K čemu ty RCA konektory?

Ano, umisťování zásuvek RCA na studiové monitory je poněkud neobvyklé – ale proč ne? Nyní můžete reproduktory B1031A připojit k počítači, mp3 přehrávači nebo k televiznímu přijímači pro dosažení strhujícího akustického přednesu. Pro vytvoření univerzální konfigurace použijte pro přívod k počítači/od počítače jedno z našich audio rozhraní USB (například UCA222). Tato komfortní konfigurace dovoluje monitorovat vaše nahrávací projekty a provádět jejich mixáže a mastering přímo z vašeho počítače. A díky internímu magnetickému stínění monitorů B1031A můžete tyto reproduktory umístit přímo vedle video monitoru.

Slyšet znamená věřit

S různým technickým žargonem bychom vás mohli otravovat do nekonečna (pokud jej máte rádi, na konci je připravena speciální zábava), avšak slyšet reproduktory TRUTH vás přiměje uvěřit. Od „neprůstřelných“ basů kevlarového basového měniče až po hebké horní pásmo výškového měniče s HF kopulí s námi budete patrně souhlasit, že v této třídě je model B1031A nepřekonatelný. Porovnejte je s konkurencí a rozhodněte se pro BEHRINGER!

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Behringer B1031A
Výrobce:
SKU:
HN218878

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18815
produktů
625
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz