HLEDAT
MENU
AVID Sibelius Perpetual Licence

AVID Sibelius Perpetual Licence

AVID Sibelius Perpetual Licence od přední společnosti AVID lze u nás pořídit za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. AVID Sibelius Perpetual Licence k sehnání zrovna v akci za 4090 Kč

4090 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Software

 Základní verze programu SIbelius, vhodná pro menší orchestry, trvalá licence

Sibelius Ultimate vám nabídne vše, co budete potřebovat pro tvorbu profesionálních partitur. Tento notační software umožňuje práci s neomezeným počtem partů, snadné sdílení partitur pomocí Sibelius Cloud Sharing, rychlý zápis not pomocí pokročilého uživatelského rozhraní, online propojení s ostatními skladateli pomocí Avid Link, flexibilní layout, snadné přidávání poznámek, export do iPadu pomocí Avid Scorch, nástroje pro kontrolu a další užitečné funkce.

Svoji hudbu si také můžete hned poslechnout ve vynikající kvalitě díky integrované zvukové knihovně s 10 GB samplů různých nástrojů a funkcí Espressivo, která počítačové interpretaci dodá lidský faktor. Vaše zápisy dostanou moderní podobu a respekt u vašich hudebních kolegů stoupne o několik levelu výš, jelikož když přinesete na zkoušku party rozepsané v Sibeliu, ihned se v jejich očích stanete ještě větším profesionálem.

Tvořte

Zaznamenávejte své hudební vize a představy do notového zápisu, je to velmi jednoduché a po uložení se budete moct kdykoli ke svým nápadům znovu vrátit. Program obsahuje rozsáhlou knihovnu o velikosti 32GB s nejrůznějšími zvuky nástrojů a efektů, takže navíc uslyšíte jak bude nahrávka znít s celou kapelou nebo orchestrem. Skladby můžete jednoduše transponovat a měnit jim tempo, což oceníte především při zkoušení a cvičení.

Perfektní aranže zapsané do not

Zápis do not je velmi jednoduchý a intuitivní. V podstatě vám stačí pouze klávesnice a myš, vše ostatní už zařídí Sibelius. Novinkou je importování MIDI zápisů z DAW softwarů, takže už nemusíte vaše party nahrávat znovu, ale jen je jednoduše zkopírujete. Program vám kromě notového zápisu umožní vytvářet i rozsáhle aranže a nejrůznější harmonie. Samozřejmostí je potom notový zápis prostřednictvím MIDI zařízení.

Přepisujte a kopírujte

Sibelius disponuje kromě širokých notačních možností i rozsáhlou paletou grafických nástrojů v podobě stylu písma, hudebních značek apod. Můžete si tak vytvořit osobitý styl zápisu, který pro vás bude charakteristický a stane se nedílnou součástí vaši identity. Každý listový hráč vám potvrdí, že vizuální stránka zápisu je velmi důležitá a zjednoduší orientaci v jednotlivých taktech či řádcích. K programu si navíc můžete zcela zdarma stáhnou další pluginy, které vám práci se Sibeliem výrazně usnadní, ať už se jedná o notační aktivitu nebo otextování vaší tvorby.

Sdílejte vaše výtvory

Svoje party můžete sdílet s dalšími skladateli a producenty na Sibelius Cloud Sharing, kde naleznete tisíce autorských skladeb nebo přearanžovaných hitů pro jazzové bandy, komorní či symfonické orchestry. Na uložiště se můžete přihlásit i prostřednictvím IPadu, takže nemusíte všude nosit svůj laptop a tucet papírových not. Můžete mít vše ve svém elektronickém zařízení a přijít si na koncert pouze se svým nástrojem a tabletem.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
AVID Sibelius Perpetual Licence
Výrobce:
SKU:
HN211250

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
19039
produktů
628
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz