HLEDAT
MENU
Arturia KeyStep Pro BK

Arturia KeyStep Pro BK

Arturia KeyStep Pro BK od našeho předního výrobce Arturia je k dostání výhodně. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Arturia KeyStep Pro BK aktuálně výhodně za 10100 Kč

10100 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

USB/MIDI keyboard, sekvencer

 Arturia představuje limitovanou černou edici populárního MIDI kontroléru Keystep Pro, který díky své rozsáhlé konektivitě a rozšířeným funkcím aspiruje na to, že se stane ovládacím centrem veškerého vašeho analogového i softwarového vybavení. Navíc má zabudovaný šestnáctikrokový sekvencer, čtyři nezávislé polyfonické sekvence, arpegiattor a klávesy, na které je radost hrát.

Keystep Pro má 37 dynamicky citlivých Slim kláves s aftertouchem, jejichž velikost byla pečlivě vysoustružena tak, abyste při své hře nemuseli nic obětovat, ale nástroj si zachoval kompaktní rozměry. Každá klávesa navíc obsahuje LED diodu pro lepší orientaci.

Nejeden hráč jistě ocení i zabudovaný sekvencer a arpeggiator. V režimu sekvenceru máte k dispozici až 64 kroků s polyfonií, na každý krok tak můžete použít celkem 16 tónů. Sekvence můžete měnit v reálném čase a pokud chcete hrát a sekvencovat zároveň, máte k dispozici dva samostatné MIDI kanály. Arpegiattor nabízí 7 různých módů rozkládání a rytmů, takže můžete rychle vytvořit vše od jednoduchých melodií až po totálně zmatené struktury. Barevně odlišená sekce pro ovládání čtyř stop vám výrazně ulehčí práci s jednotlivými stopami. Každá sekce disponuje dvouciferným displejem a ovládacím panelem pro co nejoptimálnější nastavení.

Co činí Keystep Pro jedinečným kontrolérem je jeho rozšířená konektivita. Kromě standardního USB najdete i vstup a výstup pro MIDI, jacky pro synchronizaci hodin, DIN sync jacky, CV/Gate výstupy a samostatný CV výstup, kterému lze přiřadit ovladač Mod, dynamiku klaviatury nebo aftertouch. V praxi to znamená, že pomocí Keystepu můžete ovládat nejen software, ale i celou sbírku analogových syntezátorů a modulů, synchronizovat MIDI zařízení etc. USB port při připojení k počítači kontrolér nabíjí, pokud ho chcete používat samostatně, můžete připojit adaptér.

Keystep Pro od firmy Arturia je jedinečným kontrolérem, který propojí vaše nejmodernější digitální přístroje s analogovým vybavením. Kontrolujte vše, co vás napadne a nenechte se při kreativním procesu ničím svazovat!

Protiprachový kryt pro Arturia Keystep Pro: {1}

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Arturia KeyStep Pro BK
Výrobce:
SKU:
3760033531632

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18967
produktů
628
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz