HLEDAT
MENU
Accusonus ERA Bundle Pro

Accusonus ERA Bundle Pro

Accusonus ERA Bundle Pro od dodavatele se skvělou pověstí Accusonus je u nás k dostání za skvělou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Accusonus ERA Bundle Pro stojí ted u nás 24060 Kč

24060 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Software

 Era Bundle Pro od Accusonus je balíček osmi nástrojů vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. Plug-iny vám umožní eliminovat a detekovat nežádoucí ruchy, souhlásky a ozvěny, čímž docílíte profesionální kvality vašich nahrávek, tracků, beatů nebo podcastů.

De-Clipper

De-Clipper od Accusonus je vysoce výkonný a plně automatický nástroj vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. De-Clipper zahladí stopy po střihu, takže zvukový záznam bude lineárně plynout bez jakékoli známky střihu. Nástroj nabízí dva režimy, první je pro standardní použití a druhý pro složitější případy.

De-Esser

De-Esser od Accusonus je vysoce výkonný a plně automatický nástroj vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. De-Esser vyhladí nežádoucí zvuky způsobené nadměrnými souhláskami sibilance (jako např.: "s",”t”, "z", "ch", "j" and "sh"). Nástroj nabízí tři rozdílné režimy pro co nejoptimálnější využití, vše ovládáte prostřednictvím robustního knobu.

Voice Leveler

Voice Leveler od Accusonus je vysoce výkonný a plně automatický nástroj vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. Voice Leveler eliminuje nelineární průběh hlasitosti, ať už se jedná o slabý nebo naopak silný vstupní signál. Nástroj nabízí tři rozdílné režimy pro co nejoptimálnější využití, vše ovládáte prostřednictvím robustního knobu.

Reverb Remover

Reverb Remover od Accusonus je vysoce výkonný a plně automatický nástroj vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. Reverb Remover vám umožní mít maximální kontrolu nad ozvěnou, ať už nahráváte v profesionálním studiu nebo doma ve skříni. Nástroj nabízí pět rozdílných režimů pro co nejoptimálnější využití a detailní kontrolu, vše potom ovládáte prostřednictvím robustního knobu.

Noise Remover

Noise Remover od Accusonus je vysoce výkonný a plně automatický nástroj vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. Noise Remover vám umožní eliminovat ruchy z okolí, ať už se jedná o hlasitý počítač, hluk z ulice, elektrický šum a syčení nebo jiné zvukové artefakty. Nástroj nabízí pět rozdílných režimů pro co nejoptimálnější využití a detailní kontrolu, vše potom ovládáte prostřednictvím robustního knobu.

Plosive Remover

Plosive Remover od Accusonus je vysoce výkonný a plně automatický nástroj vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. Plosive Remover automaticky detekuje a okamžitě opraví nežádoucí plosivní souhlásky ("b",”t”, "p"). Nástroj nabízí dva rozdílné režimy pro co nejoptimálnější využití, vše potom ovládáte prostřednictvím robustního knobu.

De-Esser Pro

De-Esser Pro od Accusonus je vysoce výkonný a plně automatický nástroj vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. De-Esser vyhladí nežádoucí zvuky způsobené nadměrnými souhláskami sibilance (jako např.: "s",”t”, "z", "ch", "j" and "sh"). Nástroj nabízí pokročilé ovladače Focus/Shaping pro co nejoptimálnější využití, vše potom ovládáte prostřednictvím robustního knobu. Průběh stopy můžete sledovat v reálném čase na přehledném histogramu, kde dokonce uvidíte vyznačené problémové party.

Era-D

Era-D od Accusonus je vysoce výkonný a plně automatický nástroj vhodný pro úpravu zvukové stopy videa, hudebních nástrojů, podcastů nebo interview. Era-D vyhladí nežádoucí zvuky či ozvěny a umožním vám vytvořit profesionální krystalicky čisté nahrávky. Nástroj nabízí pokročilé ovladače a funkce pro co nejoptimálnější využití, vše potom ovládáte prostřednictvím dvou robustních knobů. Průběh všech stop můžete sledovat v reálném čase na přehledném histogramu.

Accusonus vyvíjí intuitivní virtuální nástroje díky nimž vznikají ty nejkvalitnější nahrávky a mixy, které Svět slyšel. Mottem firmy je: „Technologická inovace je naše DNA“ a tímto směrem se snaží vést při práci i svoje klienty a miliony spokojených zákazníků. Nástroje firmy Accusonus disponují moderním a funkčním designem a jsou vhodné pro všechny typy kreativních povolání, od studiových zvukařů, přes tvůrce broadcastů/podcastů, až po samotné muzikanty, kteří se rozhodli vzít své nahrávky do vlastních rukou.

Další vlastnosti: . . . .

Název:
Accusonus ERA Bundle Pro
Výrobce:
SKU:
HN217758

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Hudeb-Nástroje.cz přináší levné hudební nástroje a jejich příslušenství. Vybírejte z velkého sortimentu hudebních nástrojů od oblíbených výrobců. V našich online hudebninách najdete kvalitní kytary, basové kytary, klávesy, bicí, ozvučovací techniku a plno dalších produktů z hudebního světa. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Hudeb-Nástroje.cz a ušetřete. U nás si vybere každý muzikant.
Vybírejte z nabídky
18823
produktů
625
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hudeb-Nástroje.cz